HARUZEM Bilgisayar Laboratuvarında gerçekleştirilen sınavlar yüz yüze veya uzaktan ders seçen tüm öğrencilerimiz içindir. Bu nedenle sınav programında Fakültesi/Yüksekokulu için bilgisayar laboratuvarı yazılan tüm öğrenciler sınava girmelidirler.

Öğrencilerimiz,
Fakültesi/Yüksekokulu için yazılan sınav saati aralığında (09.00-12.00 veya 13.00-16.00) istedikleri zaman sınav olabilmektedirler. Bu doğrultuda yığılmaya sebebiyet vermemek adına, bütün öğrencilerin aynı anda [özellikle ilk saatlerde (09.00 veya 13.00)] sınava girmeye çalışmamaları; belirtilen saat aralığında kendilerine uygun herhangi bir saatte laboratuvarımıza gelmeleri önemlidir. Aksi takdirde laboratuvar önünde beklemek zorunda kalacaklardır.

 
 

ÖĞRENME YÖNETİM SİSTEMİ (MOODLE)

*Giriş linki: ue.harran.edu.tr
*Öğrenciler için kullanıcı adı ve şifre, öğrenci otomasyon sistemi (OBS) giriş bilgileriyle entegre çalışmaktadır. OBS'de yaptığınız şifre değişikliğinde moodle şifreniz de otomatik olarak değişmektedir.

(Giriş yaptıktan sonra e-posta adresinizi kontrol ederek gerekiyorsa güncelleyiniz)
 

ÇEVRİMİÇİ SINAV SİSTEMİ

SİS 1: https://sis1.harran.edu.tr/login
SİS 2: https://sis2.harran.edu.tr/login
SİS 3: https://sis3.harran.edu.tr/login
Şifre:  Şifre, öğrenci bilgi sistemi (OBS) şifresiyle aynıdır.

(OBS şifresini unutanlar için
Yedek Şifre);
2022 girişli iseniz:

ÖğrenciNo_0000

2022 öncesi girişli iseniz:
ÖğrenciNo_TCKimlikNoSonDörtRakam
 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

     
Bilgi talebi, istek, memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz için bu bağlantıya tıklayarak kayıt oluşturabilirsiniz. 

ENGELLİ ÖĞRENCİLER İÇİN ÖĞRETİMSEL DÜZENLEME TALEP FORMU

Değerli öğrenciler,
Uzaktan eğitimde erişilebilirliği artırmak amacıyla sizlerden gelen talepleri önemsiyoruz. Bu nedenle aşağıda yer alan linke tıklayarak uzaktan eğitim sürecinde derslere ve sınavlara yönelik taleplerinizi içeren kısa formu doldurabilirsiniz.