32 SAAT, 4 DENEME, YÜZLERCE SORU VE ÜCRETSİZ DENEME KİTABI
Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından "Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri" üzerine 32 saatlık kurs verilecektir. Kurs süresince öğrencilerimize kelime, edat bilgisi, dil bilgisi, cümle tamamlama , çeviri, paragraf, diyolag tamamlama, vb. soruların çözüm teknikleri ayrıntılı olarak gösterilecektir. 

Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından düzenlenecek 32 saat ve 4 hafta sürecek olan "
Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri" kursumuz Okt. Ali DİKİCİ tarafından verilecektir.  Kursumuza kayıt yapan öğrencilerimize Okt. Ali DİKİCİ tarafından hazırlanmış ve İrem Yayıncılık tarafından yayınlanmış olan "YDS Tamamı Çözümlü 5 Özgün Deneme" başlıklı kitap hediye edilecek ve adreslerine ücretsiz olarak gönderilecektir. 

Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından 
düzenlenecek kursumuzun programı Tablo 1'de gösterilmiş olup her hafta bir deneme olmak üzere toplamda 4 deneme çözülecektir.  
 

 
Kursumuz HARUZEM tarafından uzaktan öğretim yoluyla verilecek olup öğrencilerimiz mekan sınırlaması olmaksızın derslere istedikleri zaman katılabilecek ve sorularını Okt. ALi DİKİCİ'ye yöneltebileceklerdir. Ders kayıtlarını 1 Nisan 2018'e kadar tekrar tekrar izleyebileceklerdir.  Uzaktan Eğitim Araştırma Uygulama ve Araştırma Merkezi (HARUZEM) tarafından düzenlenecek  olan "Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri" kursumuz günde 4 saat, haftada 8 saat ve 32 saat sürecektir.  
 
Uzaktan öğretim yoluyla verilecke olan kursumuza katılmak için öğrencilerimizin İnternet bağlantısı olan akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayara sahip olması yeterlidir. Kursa katılacak olan öğrencilerimize ayrıntılı bilgi verilecektir. Dünyanın neresinde olursanız olun bu kursa katılabilirsiniz. Öğrencilerimizin Yabancı Dil Sınavı için Soru Çözüm Teknikleri Kursuna katılmaları için ücretlerini;

ZİRAAT BANKASI
ŞANLIURFA GİRİŞİMCİ ŞUBESİ
HARRAN ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

IBAN: TR470001002266356157635016


hesap numarasına yatırmaları ve dekontlarını haruzem@harran.edu.tr adresine göndermeleri yeterli olup  AD SOYAD T.C. KİMLİK NUMARASI HARUZEM YDS KURSU şeklinde açıklama yazmaları önemlidir.  Örnek olarak, DURSUN AKASLAN 37123455680 HARUZEM YDS KURSU şeklinde açıklama yapmaları gerekmektedir.  
 

UNUTMAYIN!
1 KİŞİDE OLSA 1000 KİŞİDE OLSA KURSUMUZ BAŞLAYACAKTIR.


İLETİŞİM
Ön kayıt yaptırmak için lütfen 0414 318 30 00 / 3033 numaralı telefonu arayınız veya haruzem@harran.edu.tr adresine eposta gönderiniz. 
 

ÖĞRETİM YÖNETİM SİSTEMİ

ÖYS: uzaktanegitim.harran.edu.tr
Kullanıcı adınız: Öğrenci Numaranız
Şifreniz: T.C. Kimlik Numaranız
Giriş yaptıktan sonra e-posta adresinizi güncelleyiniz.

ÜCRETLER


ÖNLİSANS = 30 TL
LİSANS = 45 TL 

Vakıfbank ATMè
Ödemelerè 
Eğitim ve Sınav Ödemeleri
è 
Üniversite Ödemesi 
è 
Harran Üniversitesi Uzaktan Eğitim(Kodu: 19)
è
“GİRİŞ”è
 Ders Seçè 
“ GİRİŞ”
è
Öğrenci Numarası ” è
 “GİRİŞ” è  
Cep Telefonu Numarası (507*******)
è
“GİRİŞ” è  
“ONAY”  
è  

ŞABLONLAR

1.1. e-Kitap [word, pdf]
1.2.1. Çözümlü e-Alıştırma Soruları (A) [word, pdf]
1.2.2. Çözümsüz e-Alıştırma Soruları (A) [word, pdf]
1.3. e-Sunum [power point, pdf]
1.4.1. Çözümlü e-Alıştırma Soruları (B) [word, pdf]
1.4.2. Çözümsüz e-Alıştırma Soruları (B) [word, pdf]

KURSLAR